BARKOD ETİKETLERİ

TERMAL ETİKETLER :

Yüzeyinde koruyucu tabaka bulunmayan etiket türüne Eko Termal etiket denir. Üzerine termal lamine edilen kağıda barkod barkod yazıcı ile ısı verilmesi, baskı alımını oluşturur. Nem, alkol, ısı, ışık gibi koşullara dayanıklı olmayıp, kendi kendine kararma özelliğine sahiptir. Dış ortamların oluşturduğu bu tarz koşullara dayanıksız olan eko termal kağıdın, en fazla 6 ay içerisinde tüketilmesi gerekmektedir. Maliyetinin düşük olması en büyük tercih sebebi olan bu kağıt en çok hastaneler, kuru gıda sektörü ve otomasyon sektörlerince tercih edilmektedir


KUŞE ETİKET 

Ribon baskısına uyumlu olan Kuşe Etiket’in üst tarafı yarı parlak ve pürüzsüzdür. Üzerinde çukurluk bulumayan Kuşe kağıda, ribon baskı yöntemi ile baskı alınabildiği gibi termal transfer yöntemi ile de baskı alınabilmektedir. Ribon baskı sırasında Wax ya da Wax-Resin Ribbon kullanılır. Parlak ya da yarı mat çeşitleri bulunan kuşe etiket kağıt bazlı olması nedeniyle ısıya neme ve sürtünmeye dayanıklı değildir. Seçilen ribbonun kalitesi etiket üzerine yapılan baskının sürtünme ile dağılmaması açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. İstenilen ebat, adet ve özelliklerde sipariş alımı yapılabilmektedir.


PP OPAK ETİKET:

Sert bir etiket malzemesidir. Esnemez, kolay kolay yırtılmaz. Isıya ve ışığa dayanıklıdır. Sudan ve nemden etkilenmez. Genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılır. Ribbon baskısı için uygun etiket hammaddesidir.


METALİZE ETİKET: 

Üst yüzeyi metalik gri veya altın yaldız boya ile boyanmış olan Metalize Etiketlerin yüzeyleri parlaktır. Yırtılmayan etiket hammaddesine sahip olan bu etiket çeşidi, ribon baskısı için uygun olup en çok sanayi sektöründe kullanılmaktadır.


PE OPAK ETİKET 

Ribon baskısına uygun olan Pe Opak Etiket çeşidi, esnek bir malzemeden üretilmektedir. Akış yönünde yırtılan ve diğer yönde esneyen bir yapıya sahiptir. Doğrudan ısıya maruz kaldığında büzüşen bu etiket çeşidi suya ve neme karşı dayanıklıdır. En çok kozmetik ve kimya sektörlerince tercih edilmektedir.


DİFRİZ ETİKET

Her iki tarafında da koruyucu bir katman bulunan Difriz ( Deepfreeze) Termal Etiket, üzerindeki bu koruyucu katman sayesinde soğuğa karşı dayanıklılık göstermektedir. Soğuk nedeni ile etiket yapışkanında kristalize olma durumu görülmez. Difriz etiket, neme, alkole, ışığa ve sıcaklığa karşı duyarlılık gösterir. Bu gibi durumlara maruz kaldığında tepkimeye girerek kendi kendine kararma özelliği göstermektedir. Genellikle derin dondurucuya girecek olan ürünler ve tıbbi ürünlerde tercih edilen difriz etiket soğuk hava depolarında rahatlıkla kullanılmaktadır.


VELLUM ETİKET:

 Vellum etiketleri kuşe etiketlerden ayıran en büyük özellik yüzeyinin üzerinde gözle görülemeyecek gözeneklerin olmasıdır. Vellum Etiket’ler yüzeyinin gözenekli olması sebebi ile kuşe etiketlere göre ribon ile baskı yapıldığında daha dayanıklıdır. Üzerindeki gözeneklerin dolmasıyla sürtünmeye karşı baskıların daha kalıcı olmasını sağlamaktadır. Mat etiket çeşidi olan Vellum Etiket, standart olarak sarı pergamin ile üretilmektedir. Kullanım alanı oldukça geniş olan Vellum Etiket için istenilen adet, ölçü ve şekillerde sipariş alınabilmektir.


BASKILI ÜRÜN ETİKETLERİ: 

Baskılı ürün etiketleri: Ürün Etiketi Sahaya sunmuş olduğunuz ürünler üzerinde bulunan, o ürünlerin tanıtımını, firma bilgilerini içeren etiketlere ürün etiketi denir. Sahaya sunulan ürün türü ve  bu ürünün bulunacağı alana göre etiket cinsi belirlenir. Kağıt bazlı ve Plastik bazlı ürün etiketi çeşitleri bulunmaktadır.

Ürün etiketleri ürün reklamı ve tanıtımı konusunda önemli yere sahiptir. Bu yüzden tasarımı düzgün ve seçilen etiketkaliteli etiket olmalıdır.  Ürün etiketleri için 8 renke kadar baskı uygulanmaktadır. Baskısız ürün etiketini kullanacağınız ölçüler de firmamızdan temin edebilir istediğiniz baskıyı barkod yazıcınızla gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün etiketleri için baskı gerçekleştirilirken kullanılacak ribon da çok önemlidir. Kullanılacak ribon baskı gerçekleşecek ürün etiketine uygun olmalıdır. Ribon fiyatları için hemen arayın.

Baskılı ürün etiketi ve baskısız ürün etiketi stoklarımız da mevcuttur. Ürün etiketi fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz.  Ürün etiketleri gıdadan tekstile, tarımdan elektronik ürünlere kadar birçok sektörde kullanılmaktadır.

Ürün etiketi ölçüleri kullanacağınız ölçüye göre üretilip sizlere sunulmaktadır. En ucuz ürün etiketi için hemen arayın.

TEL: 0212 855 62 72 – 0530 689 88 21

BÜNYEMİZDE: KUŞE VELLUM TERMAL & LAMİNE TERMAL PP OPAK METALİZE GİBİ BİRÇOK ETİKET İMALATI YAPMAKTAYIZ.

KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜ VE KAĞIT CİNSİNİ SİZİN İÇİN İMAL ETMEMİZİ İSTERSENİZ LÜTFEN BİZE TELEFONLA YA DA MAİLLE ULAŞIN. EN KISA SÜREDE ETİKETLERİNİZİ TESLİM ETMEK FİRMA PRENSİBİMİZDİR..

* ECO TERMAL BARKOD ETİKETLER
* LAMİNE TERMAL BARKOD ETİKETLER
* KUŞE BARKOD ETİKETLER
* TERMAL KARTON ETİKETLER
* KUŞE KARTON ETİKETLER
* POLİPROPİLEN ETİKET(PP)
* POLİETİLEN ETİKET(PE)
* RENKLİ ÜRÜN ETİKETLERİ
* DEMİRBAŞ ETİKETLER
* ÇOK DEĞİŞKENLİ BARKOD ETİKETLERİ
* GÜVENLİK ETİKETLERİ
* LAZER ETİKETLER